Shopping cart
0.00ден

Priza e prizës elektrike, RW4141AC, nga seria Classia nga Bticino me ngjyrë të bardhë, ju lejon të kontrolloni nga distanca pajisjet elektrike dhe të matni konsumin e tyre (ditore, mujore) dhe të punoni me pajisje të tjera me valë në seri.

Përshkrim

Priza e prizës elektrike, RW4141AC, nga seria Classia nga Bticino me ngjyrë të bardhë, ju lejon të kontrolloni nga distanca pajisjet elektrike dhe të matni konsumin e tyre (ditore, mujore) dhe të punoni me pajisje të tjera me valë në seri.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Priza e prizës elektrike, RW4141AC, nga seria Classia nga Bticino me ngjyrë të bardhë, ju lejon të kontrolloni nga distanca pajisjet elektrike dhe të matni konsumin e tyre (ditore, mujore) dhe të punoni me pajisje të tjera me valë në seri.”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *