Shopping cart
0.00ден

Ndërprerësi 3p, 6KA, C,6A, i pajtueshëm me zbarrat bakri të tipit krehër dhe të tipit gozhdë

SKU: 419232 Kategori:

Përshkrim

Ndërprerësi 3p, 6KA, C,6A, i pajtueshëm me zbarrat bakri të tipit krehër dhe të tipit gozhdë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ndërprerësi 3p, 6KA, C,6A, i pajtueshëm me zbarrat bakri të tipit krehër dhe të tipit gozhdë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *