Shopping cart
0.00ден

Ndërprerësi 1p, 6KA, B, 20A, i pajtueshëm me zbarrat bakri të tipit krehër dhe të tipit gozhdë

SKU: 419137 Kategori:

Përshkrim

Ndërprerësi 1p, 6KA, B, 20A, i pajtueshëm me zbarrat bakri të tipit krehër dhe të tipit gozhdë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ndërprerësi 1p, 6KA, B, 20A, i pajtueshëm me zbarrat bakri të tipit krehër dhe të tipit gozhdë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *