Shopping cart
0.00ден

Kompleti startues i lidhur (porta e modulit, kontrollet e skenarit), RW4500C, nga seria Classia nga Bticino me ngjyrë të bardhë, ju lejon të krijoni një instalim inteligjent në shtëpinë tuaj. Nëpërmjet tij mund të kontrolloni nga distanca ndriçimin, prizat, çelsat e blindave dhe më shumë.

Përshkrim

Kompleti startues i lidhur (porta e modulit, kontrollet e skenarit), RW4500C, nga seria Classia nga Bticino me ngjyrë të bardhë, ju lejon të krijoni një instalim inteligjent në shtëpinë tuaj. Nëpërmjet tij mund të kontrolloni nga distanca ndriçimin, prizat, çelsat e blindave dhe më shumë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kompleti startues i lidhur (porta e modulit, kontrollet e skenarit), RW4500C, nga seria Classia nga Bticino me ngjyrë të bardhë, ju lejon të krijoni një instalim inteligjent në shtëpinë tuaj. Nëpërmjet tij mund të kontrolloni nga distanca ndriçimin, prizat, çelsat e blindave dhe më shumë.”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *