Shopping cart
0.00ден

Kompleti startues i lidhur (porta e modulit, kontrollet e skenarit), RG4500C, nga seria Classia nga Bticino me ngjyrë të zezë, ju lejon të krijoni një instalim inteligjent në shtëpinë tuaj. Nëpërmjet tij mund të kontrolloni nga distanca ndriçimin, prizat, çelsat e blindave dhe më shumë..

Përshkrim

Kompleti startues i lidhur (porta e modulit, kontrollet e skenarit), RG4500C, nga seria Classia nga Bticino me ngjyrë të zezë, ju lejon të krijoni një instalim inteligjent në shtëpinë tuaj. Nëpërmjet tij mund të kontrolloni nga distanca ndriçimin, prizat, çelsat e blindave dhe më shumë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kompleti startues i lidhur (porta e modulit, kontrollet e skenarit), RG4500C, nga seria Classia nga Bticino me ngjyrë të zezë, ju lejon të krijoni një instalim inteligjent në shtëpinë tuaj. Nëpërmjet tij mund të kontrolloni nga distanca ndriçimin, prizat, çelsat e blindave dhe më shumë..”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *