Shopping cart
0.00ден

Karikues USB TYPE A dhe C, për karikim të shpejtë të celularëve dhe pajisjeve inteligjente, 5Vdc, 3000mA ose 2x1500mA, ngjyrë e bardhë, 2 module

SKU: RW4287C2 Kategori:

Përshkrim

Karikues USB TYPE A dhe C, për karikim të shpejtë të celularëve dhe pajisjeve inteligjente, 5Vdc, 3000mA ose 2x1500mA, ngjyrë e bardhë, 2 module

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Karikues USB TYPE A dhe C, për karikim të shpejtë të celularëve dhe pajisjeve inteligjente, 5Vdc, 3000mA ose 2x1500mA, ngjyrë e bardhë, 2 module”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *