Shopping cart
0.00ден

Dimmer universal (për konsumatorët rezistues-induktiv, kapacitiv, llambat fluoreshente dhe LED) 75/200W, ngjyrë e bardhë, 2 module

SKU: RW4411 Kategori:

Përshkrim

Dimmer universal (për konsumatorët rezistues-induktiv, kapacitiv, llambat fluoreshente dhe LED) 75/200W, ngjyrë e bardhë, 2 module

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dimmer universal (për konsumatorët rezistues-induktiv, kapacitiv, llambat fluoreshente dhe LED) 75/200W, ngjyrë e bardhë, 2 module”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *