Shopping cart
0.00ден

Bllok zgjatues televizori me kabllo 2m 3×1.5mm2, çelës me ndriçim, pajisje mbrojtëse nga mbitensioni, katër priza goditje njëfazore dhe katër priza dypole 6A, ngjyrë e zezë

Përshkrim

Bllok zgjatues televizori me kabllo 2m 3×1.5mm2, çelës me ndriçim, pajisje mbrojtëse nga mbitensioni, katër priza goditje njëfazore dhe katër priza dypole 6A, ngjyrë e zezë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Bllok zgjatues televizori me kabllo 2m 3×1.5mm2, çelës me ndriçim, pajisje mbrojtëse nga mbitensioni, katër priza goditje njëfazore dhe katër priza dypole 6A, ngjyrë e zezë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *