Shopping cart
0.00ден

Termostat i zgjuar

Termostat i zgjuar

Komoditet dhe kursim energjie, çdo ditë.

 

Orari i ngrohjes kursim i lehtë i energjisë

Një orar ngrohjeje ju kursen para dhe ngroh shtëpinë tuaj

në temperaturën e duhur. Shkon me pushime?

Vendosni modalitetet e mbrojtjes nga mungesa dhe ngrica.

Funksioni i rregullimit automatik:
gjithmonë temperatura e duhur, pavarësisht nga kushtet e motit

Funksioni Auto-Adjust e merr parasysh këtë

temperatura e jashtme dhe izolimi i shtëpisë tuaj

për të siguruar që shtëpia juaj të qëndrojë në temperaturën që jeni

e instaluan.

Kontrolloni termostatin tuaj inteligjent nga smartfoni juaj

Kontrolloni termostatin tuaj nga distanca përmes pajisjes tuaj

smartphone, tablet ose kompjuter.

Mund ta vendosni edhe manualisht.

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Previous reading
Bticino Classia
Next reading
Kamera inteligjente e brendshme