Shopping cart
0.00ден

Bticino Classia

Bticino Classia

Një formë moderne e pastër, e përcaktuar nga një skicë e saktë që është brenda

kontrast me sipërfaqen e lakuar butësisht.

Korniza i jep një prekje unike Switch-it tuaj.

16 maska përfundon për t'u përshtatur me 2 të ndryshme

ngjyrat e kontrollit:

shkëlqim i bardhë,

saten i zi

Ofertë e plotë dhe unike e sistemeve modulare.

Duke filluar nga 200 denarë.

Zgjidhje për krijimin e sistemeve elektrike inteligjente me NETATMO,

kontrollohet me APP Home+Control dhe asistentët zanorë Alexa, Google

dhe Siri.

Gama e funksioneve për të krijuar një sistem elektrik të zgjuar

është e thjeshtë dhe e thjeshtë dhe disponohet në versionet me tela dhe me valë.

Disa funksione janë gjithashtu të disponueshme në versionin e centralit,

i cili mund të instalohet në një hekurudhë DIN.

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Previous reading
Bticino Classia
Next reading
Termostat i zgjuar