Shopping cart
0.00ден

USB полнач TYPE A и C, за брзо полнење на мобилни телефони и паметни уреди, 5Vdc, 3000mA или 2x1500mA, црна боја, 2 модули

SKU: RG4287C2 Категорија

Опис

USB полнач TYPE A и C, за брзо полнење на мобилни телефони и паметни уреди, 5Vdc, 3000mA или 2x1500mA, црна боја, 2 модули

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “USB полнач TYPE A и C, за брзо полнење на мобилни телефони и паметни уреди, 5Vdc, 3000mA или 2x1500mA, црна боја, 2 модули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *