Shopping cart
0.00ден

TV приклучница со машки конектор ɸ 9,5mm бела боја комплет со подлошка за вградена монтажа во дозна

SKU: 764551 Категорија

Опис

TV приклучница со машки конектор ɸ 9,5mm бела боја комплет со подлошка за вградена монтажа во дозна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “TV приклучница со машки конектор ɸ 9,5mm бела боја комплет со подлошка за вградена монтажа во дозна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *