Shopping cart
0.00ден

TV конектор со опсег од 40MHz до 2050MHz, ɸ 9,5mm, машки конектор, бела боја, 1 модул

SKU: RW4202D Категорија

Опис

TV конектор со опсег од 40MHz до 2050MHz, ɸ 9,5mm, машки конектор, бела боја, 1 модул

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “TV конектор со опсег од 40MHz до 2050MHz, ɸ 9,5mm, машки конектор, бела боја, 1 модул”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *