Shopping cart
0.00ден

RJ-45 приклучница категорија 6 FTP, бела боја комплет со подлошка за вградена монтажа во дозна

SKU: 764577 Категорија

Опис

RJ-45 Cat.6 FTP socket Niloé – white

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RJ-45 приклучница категорија 6 FTP, бела боја комплет со подлошка за вградена монтажа во дозна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *