Shopping cart
0.00ден

RJ-45 приклучница категорија 5 UTP, бела боја комплет со подлошка за вградена монтажа во дозна

SKU: 764571 Категорија

Опис

RJ-45 приклучница категорија 5 UTP, бела боја комплет со подлошка за вградена монтажа во дозна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RJ-45 приклучница категорија 5 UTP, бела боја комплет со подлошка за вградена монтажа во дозна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *