Shopping cart
0.00ден

RJ-45 конектор, UTP категорија 6, бела боја, 1 модул

SKU: RW4279C6 Категорија

Опис

RJ-45 конектор, UTP категорија 6, бела боја, 1 модул

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RJ-45 конектор, UTP категорија 6, бела боја, 1 модул”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *