Shopping cart
0.00ден

Шуко монофазна приклучница 16A,250V за назидна монтажа IP-55, сива боја

SKU: 069733 Категорија

Опис

Шуко монофазна приклучница 16A,250V за назидна монтажа IP-55, сива боја

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Шуко монофазна приклучница 16A,250V за назидна монтажа IP-55, сива боја”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *