Shopping cart
0.00ден

Шуко монофазна приклучница 16A, 250V бела боја комплет со подлошка за вградена монтажа во дозна

SKU: 764539 Категорија

Опис

Шуко монофазна приклучница 16A, 250V бела боја комплет со подлошка за вградена монтажа во дозна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Шуко монофазна приклучница 16A, 250V бела боја комплет со подлошка за вградена монтажа во дозна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *