Shopping cart
0.00ден

Фид склопка 2p, 63A, 30mA, AC тип, компактибилни со бакарни шини за врска во вид на чешел и во вид на ушки

SKU: 402026 Категорија

Опис

Фид склопка 2p, 63A, 30mA, AC тип, компактибилни со бакарни шини за врска во вид на чешел и во вид на ушки

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Фид склопка 2p, 63A, 30mA, AC тип, компактибилни со бакарни шини за врска во вид на чешел и во вид на ушки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *