Shopping cart
0.00ден

Универзален dimer за сите видиови на сијалици до 300W бела боја комплет со подлошка за вградена монтажа во дозна

SKU: 764588 Категорија

Опис

Универзален dimer за сите видиови на сијалици до 300W бела боја комплет со подлошка за вградена монтажа во дозна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Универзален dimer за сите видиови на сијалици до 300W бела боја комплет со подлошка за вградена монтажа во дозна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *