Shopping cart
0.00ден

Универзален придушувач (за отпорно-индуктивни, капацитивни потрошувачи, флуокомпактни и лед светилки) 75/200W, црна боја, 2 модули

0.00ден

SKU: RG4411 Категорија

Опис

Универзален придушувач (за отпорно-индуктивни, капацитивни потрошувачи, флуокомпактни и лед светилки) 75/200W, црна боја, 2 модули

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Универзален придушувач (за отпорно-индуктивни, капацитивни потрошувачи, флуокомпактни и лед светилки) 75/200W, црна боја, 2 модули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *