Shopping cart
0.00ден

ТВ приклучница, со машки конектор ɸ 9,52mm, за назидна монтажа, IP-21, бела боја

SKU: 782415 Категорија

Опис

ТВ приклучница, со машки конектор ɸ 9,52mm, за назидна монтажа, IP-21, бела боја

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ТВ приклучница, со машки конектор ɸ 9,52mm, за назидна монтажа, IP-21, бела боја”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *