Shopping cart
0.00ден

Станска разводна табла за вградна монтажа со бела врата со 3 реда за 12 осигурувачи IP40 комплет со терминали за нула и земја

SKU: 135143 Категорија

Опис

Станска разводна табла за вградна монтажа со бела врата со 3 реда за 12 осигурувачи IP40 комплет со терминали за нула и земја

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Станска разводна табла за вградна монтажа со бела врата со 3 реда за 12 осигурувачи IP40 комплет со терминали за нула и земја”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *