Shopping cart
0.00ден

Продолжен блок станица 10A, 230V, 2300W мах. со безжичен полнач и USB конектори тип A и C и два монофазни шуко приклучници, со кабел 2m 3×1,5mm2, темно бела/темносива боја

Опис

Продолжен блок станица 10A, 230V, 2300W мах. со безжичен полнач и USB конектори тип A и C и два монофазни шуко приклучници, со кабел 2m 3×1,5mm2, темно бела/темносива боја

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Продолжен блок станица 10A, 230V, 2300W мах. со безжичен полнач и USB конектори тип A и C и два монофазни шуко приклучници, со кабел 2m 3×1,5mm2, темно бела/темносива боја”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *