Shopping cart
0.00ден

Продолжен блок за закачување на маса со кабел 1.5m 3×1,5mm2, осветлен прекинувач, четири монофазни шуко приклучници станица и два USB конектори тип A, боја црна

Опис

Продолжен блок за закачување на маса со кабел 1.5m 3×1,5mm2, осветлен прекинувач, четири монофазни шуко приклучници станица и два USB конектори тип A, боја црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Продолжен блок за закачување на маса со кабел 1.5m 3×1,5mm2, осветлен прекинувач, четири монофазни шуко приклучници станица и два USB конектори тип A, боја црна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *