Shopping cart
0.00ден

Паметна шуко монофазна приклучница 16A,250V, до 3680W, со можност за пратење на потрошувачката, вградна монтажа, бела боја, 2 модула, комплет со подлошка

Опис

Паметна шуко монофазна приклучница 16A,250V, до 3680W, со можност за пратење на потрошувачката, вградна монтажа, бела боја, 2 модула, комплет со подлошка

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Паметна шуко монофазна приклучница 16A,250V, до 3680W, со можност за пратење на потрошувачката, вградна монтажа, бела боја, 2 модула, комплет со подлошка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *