Shopping cart
0.00ден

Паметен димер/прекинувач со нулти проводник за сите типови на светилки за оптеретување од 5 до 300W, бела боја, 2 модула

Опис

Паметен димер/прекинувач со нулти проводник за сите типови на светилки за оптеретување од 5 до 300W, бела боја, 2 модула

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Паметен димер/прекинувач со нулти проводник за сите типови на светилки за оптеретување од 5 до 300W, бела боја, 2 модула”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *