Shopping cart
0.00ден

Паметен бежичен контролер со 2 сценарија БУДЕЊЕ/СПИЕЊЕ со 2 тастери за активирање, назидна монтажа, бела боја, 2 модула

Опис

Паметен бежичен контролер со 2 сценарија БУДЕЊЕ/СПИЕЊЕ со 2 тастери за активирање, назидна монтажа, бела боја, 2 модула

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Паметен бежичен контролер со 2 сценарија БУДЕЊЕ/СПИЕЊЕ со 2 тастери за активирање, назидна монтажа, бела боја, 2 модула”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *