Shopping cart
0.00ден

Монофазна приклучница 16А, 250V, со заштита од случаен контакт, црна боја, 2 модули

SKU: RG4141P Категорија

Опис

Монофазна приклучница 16А, 250V, со заштита од случаен контакт, црна боја, 2 модули

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Монофазна приклучница 16А, 250V, со заштита од случаен контакт, црна боја, 2 модули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *