Shopping cart
0.00ден

Конектор за напојување, италијански стандард 2P+E, 10i16A, со заштита од случаен контакт, црна боја, 1 модул

SKU: RG4180P Категорија

Опис

Конектор за напојување, италијански стандард 2P+E, 10i16A, со заштита од случаен контакт, црна боја, 1 модул

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Конектор за напојување, италијански стандард 2P+E, 10i16A, со заштита од случаен контакт, црна боја, 1 модул”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *