Shopping cart
0.00ден

Двојна шуко монофазна приклучница 16A, 250V бела боја комплет со подлошка и маска за вградена монтажа во дозна

SKU: 764544 Категорија

Опис

Двојна шуко монофазна приклучница 16A, 250V бела боја комплет со подлошка и маска за вградена монтажа во дозна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Двојна шуко монофазна приклучница 16A, 250V бела боја комплет со подлошка и маска за вградена монтажа во дозна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *