Shopping cart
0.00ден

Двојна приклучница RJ-45 cat 5e utp за назидна монтажа, Ip-21, бела боја

SKU: 782428 Категорија

Опис

Двојна приклучница RJ-45 cat 5e utp за назидна монтажа, Ip-21, бела боја

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Двојна приклучница RJ-45 cat 5e utp за назидна монтажа, Ip-21, бела боја”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *