Shopping cart
0.00ден

Адаптер 16A, 230V, max. 3680W, со три шуко монофазни приклучници предни, боја бела/светло сива

Опис

Адаптер 16A, 230V, max. 3680W, со три шуко монофазни приклучници предни, боја бела/светло сива

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Адаптер 16A, 230V, max. 3680W, со три шуко монофазни приклучници предни, боја бела/светло сива”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *