Shopping cart
0.00ден

Адаптер 16A, 230V, max. 3680W, со две шуко монофазни приклучници и USB конектори тип A и тип C ротирачки, алуминиумска обработка/темно сива

Опис

Адаптер 16A, 230V, max. 3680W, со две шуко монофазни приклучници и USB конектори тип A и тип C ротирачки, алуминиумска обработка/темно сива

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Адаптер 16A, 230V, max. 3680W, со две шуко монофазни приклучници и USB конектори тип A и тип C ротирачки, алуминиумска обработка/темно сива”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *