Shopping cart
0.00ден

Аголен продолжен блок 16A, 230V, 3680W мах. со четири монофазни шуко приклучници, без кабел, боја бела

Опис

Аголен продолжен блок 16A, 230V, 3680W мах. со четири монофазни шуко приклучници, без кабел, боја бела

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Аголен продолжен блок 16A, 230V, 3680W мах. со четири монофазни шуко приклучници, без кабел, боја бела”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *