Shopping cart
0.00ден

Аголен продолжен блок 16A, 230V, 3680W мах. со четири шуко монофазни приклучници со кабел 1m 3×1,5mm2, боја бела

Опис

Аголен продолжен блок 16A, 230V, 3680W мах. со четири шуко монофазни приклучници со кабел 1m 3×1,5mm2, боја бела

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Аголен продолжен блок 16A, 230V, 3680W мах. со четири шуко монофазни приклучници со кабел 1m 3×1,5mm2, боја бела”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *