Shopping cart
0.00ден

Аголен продолжен блок 16A, 230V, 3680W мах. со три шуко монофазни приклучници и два USB конектори тип A и C и два монофазни шуко приклучници, со кабел 1m 3×1,5mm2, боја бела/алуминиум

Опис

Аголен продолжен блок 16A, 230V, 3680W мах. со три шуко монофазни приклучници и два USB конектори тип A и C и два монофазни шуко приклучници, со кабел 1m 3×1,5mm2, боја бела/алуминиум

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Аголен продолжен блок 16A, 230V, 3680W мах. со три шуко монофазни приклучници и два USB конектори тип A и C и два монофазни шуко приклучници, со кабел 1m 3×1,5mm2, боја бела/алуминиум”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *